Wejście w wibracje:

narodziny szamanki

Tytuł oryginalny:
Entrer en vibration
Autor:
Françoise Rambaud
Tłumacz:
Gabriela Hałat
Wydawcy:
Legimi (2023)
Wydawnictwo Galaktyka (2022-2023)
ebookpoint BIBLIO (2022)
ISBN:
978-83-7579-829-6, 978-83-7579-867-8
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
5.0

Boleśnie szczera relacja z dzieciństwa, dojrzewania i dorosłości kobiety o wrodzonej nienormatywnej wrażliwości, poszerzonej świadomości i wizji rzeczywistości. Françoise Rambaud zdołała się obronić przed kulturową agresją i konformizmem i stała się wzorem odwagi oraz nauczycielką dla bardzo wielu poszukujących wybawienia dla siebie i oszalałego świata.

Wojciech Eichelberger

Poznajcie Françoise Rambaud – kobietę, która rozumie sekretne, ukryte życie; prawdziwe życie w nas. Rozumie sny, wizje, przeczucia, intencje, ciszę. Prowadzi nas w światy nieznane, tam, gdzie możliwe jest porozumiewanie się wibracyjne. Przypomina rzeczy podstawowe, o których zapominamy, żyjąc w uzgodnionej rzeczywistości i ufając tylko jej. Że wszyscy jesteśmy bezdomni i staramy się wrócić do domu. Że kochać życie to kochać siebie. Że tylko w wolności mamy moc. Że wszyscy jesteśmy połączeni siecią życia. I że na zawsze zachowujemy jedynie to, co dajemy.

Renata Arendt-Dziurdzikowska, trenerka rozwoju, certyfikowana coach, dziennikarka, autorka książek

Ta książka przypomina, jak ważne jest, żeby być sobą, czuć i otwierać się na swoją prawdę – nawet gdy jest to niewygodne, nawet gdy świat tego nie rozumie. Jest zaproszeniem do życia w zgodzie ze sobą, bo tylko tak możemy być szczęśliwi. To brama do wolności, za którą wszyscy tęsknimy.

Sylwia Kocoń, autorka książek i programów online, metafizyk

Pasjonująca historia życia szamanki, która jako dziecko widzi i słyszy to, czego jej otoczenie nie dostrzega lub nie rozumie. W wieku trzydziestu trzech lat sparaliżowana trafia do szpitala, gdzie przeżywa doświadczenie bliskie śmierci. Podejmuje wtedy decyzję o wykorzystaniu swojego daru dla dobra innych. Paraliż nieoczekiwanie mija i Rambaud wypisuje się do domu na własne życzenie. Wraca do intuicyjnych, energetycznych praktyk. Wielokrotnie podróżuje do Indii, Nepalu i Ameryki Południowej, gdzie trafia pod skrzydła szamanów i nauczycieli duchowych. Od tamtej pory organizuje seminaria w różnych zakątkach świata, m.in. we Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii, Polsce, Egipcie, Maroku oraz Indiach. W książce Wejście w wibracje opowiada o swoim niebywale bogatym życiu i ponaddwudziestopięcioletnim doświadczeniu w pomaganiu ludziom.

Zrozumiałam, że rytuały są niezbędne, aby pozostać w kontakcie z naszą duchową istotą. Zrozumiałam, iż każda ścieżka życia jest święta i wszystko zaczyna się od siebie samego. Zobowiązałam się do przekazywania swoich nauk drogą serca, ponieważ głęboko wierzę, że te przebudzenia świadomości zmienią świat, zapewniając pokój, szacunek i życzliwość.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo