Kod emocji:

jak uwolnić zablokowane emocje i cieszyć się zdrowiem, szczęściem oraz miłością

Tytuł oryginalny:
Emotion code
Autor:
Bradley Nelson ...
Tłumacz:
Katarzyna Babicz
Przedmowa:
Anthony Robbins
Wydawcy:
Wydawnictwo Galaktyka (2020-2024)
Legimi (2022)
ISBN:
978-83-7579-771-8, 978-83-7579-803-6
978-83-7579-771-8
Autotagi:
druk
książki
podręczniki
poradniki
Więcej informacji...

Doktor Bradley Nelson opracował metodę uwalniania zablokowanych emocji. Jej rezultaty są nadzwyczajne: ustępujący ból w plecach, kolanach i biodrach, bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi, lepsza sytuacja finansowa, a nawet odnalezienie partnera życiowego.

Tysiące przypadków z praktyki Nelsona potwierdzają, że sfera emocji ma znacznie większy wpływ na nasze życie, niż się powszechnie uważa. Zablokowane emocje, wynikające z własnych doświadczeń lub będące dziedzictwem przodków, tworzą barierę, która zniekształca nasze odbieranie świata. To przekłada się na stres, frustrację, apatię i lęk – tym samym na całe nasze życie. Skutkiem tych blokad są choroby o podłożu psychosomatycznym, a także brak satysfakcji z życia. Metoda Nelsona jest prosta i bardzo skuteczna. Polega na identyfikacji zablokowanej emocji i jej usunięciu dzięki delikatnemu oddziaływaniu na meridian przebiegający przez głowę i kręgosłup, z mocną intencją uwolnienia emocji. Pozbycie się tych, często nieświadomych, napięć sprawia, że jesteśmy bardziej twórczy, radośni, pozytywnie nastawieni do świata. Zmienia się też nasze otoczenie, ponieważ ludzie chętniej z nami współpracują i przebywają. Pozbawieni nieracjonalnych lęków, znajdujemy w życiu więcej możliwości.

Ta książka to wstęp do medycyny XXI wieku. Bezcenna dla lekarzy i terapeutów. Co najważniejsze – przedstawioną w niej metodę każdy może stosować samodzielnie.

Kod emocji niesie dogłębne zrozumienie samego siebie, pokazując, że każdy, kto naprawdę pragnie wyzwolić się i wznieść ponad ograniczenia przeszłości, może wkroczyć na ścieżkę osobistego rozwoju, poszerzyć własne horyzonty i poprawić jakość życia. Jestem przekonany, że odkrycia prezentowane w niniejszej książce są w stanie przemodelować rozumienie tego, w jaki sposób przechowujemy emocjonalne doświadczenia, a w konsekwencji – odmienić niejedno życie. Dziękujemy za Kod emocji. Dziękujemy za ten bezcenny dar.

Tony Robbins

Doktor Bradley Nelson opracował genialną metodę diagnozowania i uwalniania zablokowanych emocji, które mają znacznie większy wpływ na nasze życie, niż się powszechnie uważa. Rezultaty są nadzwyczajne – jak na przykład natychmiastowe ustąpienie bólu (pleców, kolan, bioder itd.) lub poprawa pamięci. Jednak najbardziej wzruszające są przypadki wycofanych dzieci, w które wstąpiła radość, przestały się złościć i poprawiły wyniki w nauce. Kod emocji jest prosty i niebywale skuteczny. Wypróbowały go setki certyfikowanych terapeutów i dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie. Uwolnienie zablokowanych emocji sprawia, że jesteśmy bardziej twórczy, radośni, pozytywnie nastawieni do świata. Zmienia się nasze otoczenie, bo inaczej funkcjonujemy w świecie zewnętrznym, a ludzie chętniej z nami przebywają i współpracują. Odnajdujemy swoją miłość i wymarzoną pracę.

Ta książka to wstęp do medycyny XXI wieku i bezcenne narzędzie dla terapeutów. Co najważniejsze, dzięki temu kompletnemu przewodnikowi każdy może stosować tę metodę samodzielnie.

Dariusz Chwiejczak, terapeuta kodu emocji

W swojej świetnej książce dr Brad Nelson oferuje nam prawdziwie rewolucyjną perspektywę postrzegania mechanizmów zapadania na choroby i powrotu do zdrowia. Wyjaśnia, w jaki sposób w ciele może się zagnieździć i zablokować wiele różnorakich emocji, wywierając tym samym negatywny wpływ na zdrowie. Następnie autor podaje praktyczne narzędzia, za pomocą których można się oswobodzić z ograniczających emocjonalnych blokad. Przeczytaj Kod emocji i naucz się, jak zostać swoim własnym uzdrowicielem!

Joe Dispenza, autor bestsellera „New York Timesa” Efekt placebo

Jeśli szukasz łatwego, przystępnego sposobu, by poprawić zdrowie i finanse, a także wnieść więcej miłości do swojego życia, właśnie znalazłeś to, czego ci trzeba. Prosty, skuteczny i potężny w swym działaniu, kod emocji to system uleczania, który może opanować i zastosować każdy z nas.

Alexander Loyd, autor bestsellera Ko

(...)
Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autorzy:Bradley Nelson Anthony Robbins
Tłumacz:Katarzyna Babicz
Przedmowa:Anthony Robbins
Wydawcy:Wydawnictwo Galaktyka (2020-2024) Legimi (2022)
ISBN:978-83-7579-771-8 978-83-7579-803-6 978-83-7579-771-8
Autotagi:beletrystyka dokumenty elektroniczne druk e-booki książki literatura literatura stosowana podręczniki poradniki poradniki i przewodniki publikacje popularnonaukowe zasoby elektroniczne zdrowie
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 10 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo