Dziennik singielki:

jak upolować mężczyznę

Autor:
Małgorzata Mroczkowska
Wydawcy:
Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2019)
Wydawnictwo Poznańskie
ISBN:
978-83-66278-60-8
Autotagi:
beletrystyka
druk
książki
powieści
proza
3.0

Julia ma niecałe trzydzieści lat, kochających przyjaciół i pecha w miłości. Jest singielką z wyboru. nawet jeśli to nie ona tego wyboru zawsze dokonuje. Nie jest tytanem pracy - przychodzi ostatnia, wychodzi pierwsza, czasami również w środku dnia. Jej życie kręci się wokół trzech niezwykle ważnych kwestii: miłości, jedzenia i zakupów. Gdy już wydaje się, że z pomocą Julii przyjdą aplikacje randkowe, okazuje się, że facet idealny dla niej nie istnieje. Wszyscy mężczyźni albo nie chcą kontynuować znajomości, albo zbyt szybko dążą do celu, albo mają:żonykochankiżony i kochankiżony, kochanki i na dodatek proponują sponsoring. Jak znaleźć faceta w tym zwariowanym świecie?! Dzięki "Dziennikowi singielki" dowiesz się jak upolować mężczyznę! (Lub przynajmniej torebkę na wyprzedaży.)
Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Dziennik singielki, po książkę sięgnęłam ponieważ temat jest mi bliski : tak jak bohaterka mam 29 lat i jestem sama, co więcej też nie mam idealnej figury. • Marzę o miłości, jednak tu nasze podobieństwo się kończy bo ja nie szukam jej na siłę (chociaż może powinnam? hmm) • Dla mnie Julia w pewnym momencie postępowała desperacko, duży plus, że jednak czasem potrafiła powiedzieć nie! • Czy miłość przyszła? tego dowiecie się sami. • Czytając książkę miałam wrażenie, ze długo długo nic się w niej dzieje, pod koniec książki nagle buum. • Jednak daję nadzieję i to jest fajne.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo