Talent nie istnieje:

droga do praktycznego osiągania mistrzowskich umiejętności

Autor:
Artur Król
Wydawcy:
Helion (2012)
Sensus (2012)
ebookpoint BIBLIO (2012)
Wydane w seriach:
Sensus (Wydawnictwo Helion)
Sensus. Charyzma
ISBN:
978-83-246-3534-4, 978-83-246-4304-2
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
poradniki

Talent jest mitem, jednak istnieją w Tobie ogromne możliwości. Dowiedz się, jak je rozwijać!

  • Rozwijaj swoje umiejętności, by stać się lepszym pracownikiem, szefem, rodzicem
  • Zaplanuj własną ścieżkę rozwoju, która pozwoli Ci stać się mistrzem w swojej dziedzinie
  • Osiągnij sukces w życiu prywatnym i zawodowym

Zaplanuj własny rozwój tak, by stać się mistrzem w swojej dziedzinie O talencie można powiedzieć, że to słodkie tabu. Wiesz o jego istnieniu, ale z pewnością nie potrafisz wyjaśnić, jak powstaje. Wierzysz, że to właśnie talent uczynił Mozarta czy Picassa znanymi na całym świecie geniuszami. Nie rozstrzygniesz jednak, z jakich powodów tak zwani "zwykli ludzie" go nie mają. Dlaczego? Ponieważ tak naprawdę talent nie istnieje! Istnieją w Tobie jednak ogromne możliwości, które pomogą Ci odnieść sukces w wybranej dziedzinie. Już dzisiaj zacznij je rozwijać, by - jak Mozart czy Picasso - stać się mistrzem w swoim fachu!

Pomoże Ci w tym książka, którą właśnie trzymasz w dłoni. Dowiesz się stąd, jak sprawić, by wykonywanie codziennych czynności było pożyteczne i efektywne. Pozycja ta przeznaczona jest dla wszystkich, którzy chcą stać się mistrzami w swojej branży. Sprzedawcy, sportowcy, artyści i pasjonaci znajdą z niej sposób na wytyczenie drogi do własnego mistrzostwa i na to, jak zostać ekspertami w swoich dziedzinach. Osoby, od których zależy zdrowy rozwój innych - rodzice, nauczyciele czy menedżerowie — poznają sposoby wspierania podopiecznych w dążeniu do wybitnych wyników. Zawarte tu rady i propozycje ćwiczeń są niezwykle skuteczne. Jej autor jest psychologiem i znanym trenerem. W niniejszej publikacji korzysta z ważnych osiągnięć światowej sławy ekspertów, neurologów i psychologów.

Ta książka pozwoli Ci:

  • wprowadzić zasady celowego ćwiczenia, które wspomogą Twój rozwój, ale też rozwój osób, z którymi pracujesz;
  • zaaranżować swoje środowisko rozwojowe tak, by pomagało w osiąganiu zaplanowanych celów;
  • zaplanować ćwiczenia, dzięki którym znajdziesz się na dobrej drodze do mistrzostwa;
  • zostać mistrzem w swoim fachu.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo