Aura:

jak ją zobaczyć i zinterpretować

Tytuł oryginalny:
How to see and read the aura
Autor:
Ted Andrews (1952-2009)
Tłumacz:
Katarzyna Liszyk
Wydawca:
Studio Astropsychologii (2013)
ISBN:
978-83-7377-601-2
Autotagi:
druk
Źródło opisu: Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu - Katalog księgozbioru

Aura otacza ciało każdego człowieka. Dzięki tej książce nauczysz się ją zarówno wyczuwać, jak i widzieć. Autor podaje sposoby dokonywania profesjonalnego odczytu pola aurycznego. Wyjaśnia, co oznaczają poszczególne kolory występujące w aurze – zarówno Twojej, jak i najbliższych Ci osób. Dowiesz się, jak ją wzmacniać i chronić. Nauczysz się również bezbłędnie diagnozować schorzenia, które znalazły odbicie w stanie Twojej aury i podejmować niezbędne leczenie zanim choroby osiągną niebezpieczny stopień rozwoju. Autor tej książki, poza odczytywaniem i interpretacją aury, zajmuje się analizą przeszłych wcieleń, numerologią, Tarotem oraz kabałą. Teraz i Ty możesz skorzystać z jego wieloletniego doświadczenia. Aura – źródło cennej wiedzy!
Więcej...
Wypożycz w bibliotece pedagogicznej
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Recenzje
  • Ted Andrews jest nauczycielem i uczniem w dziedzinie zagadnień duchowych. Prowadzi wykłady i warsztaty dotyczące starożytnego mistycyzmu. Jest autorem wielu książek. Jedną z pozycji jego autorstwa jest „Aura” wydana w 2013 roku przez Studio Astr­opsy­chol­ogii­. • Aurę ma każdy z nas. Niektórzy z nas mogą nawet zobaczyć aury innych osób. Najczęściej widzą ją dzieci. Możemy się o tym przekonać, oglądając ich rysunki. Często nad głowami narysowanych osób możemy dostrzec aury. Aura to pole energii otaczające fizyczne ciało. Najczęściej tworzy elipsę. Jeśli jesteśmy zdrowi fizycznie i duchowo energia jest również bardziej „żywa”. Słaba aura sprawia, że człowiek może łatwo poddawać się wpływom z zewnątrz. Każda aura ma własną częstotliwość. Aury oddziaływają z polami innych ludzi, ale też zwierząt, roślin i minerałów. Wymiana energii następuje przy bliskim i długim kontakcie. Aura odzwierciedla aspekty człowieka – duchowe, fizyczne, emocjonalne. Możemy ją wyczuć lub zobaczyć. Kolor ma wielkie znaczenie – każdy oznacza co innego. • Autor stara się wyjaśnić czytelnikowi, czym jest aura. Do tematu podchodzi z odpowiednim zapleczem – zna się na tym, co opisuje. Niekiedy treści, które znajdziemy w tej pozycji, bywają trudne, ale po skupieniu się, możemy zrozumieć, o co chodziło twórcy. • Na końcu książki umieszczono bibliografię, która pomoże w znalezieniu dodatkowych informacji na temat aury. Z tych treści korzystał autor, dlatego warto do nich zerknąć. • Do tekstu dodano wiele rysunków. Pomagają one w zrozumieniu, o co chodzi. Pojawiają się dość często, są schematyczne, ale dość jasne. • W książce znajdziemy kilka ćwiczeń, które pomogą nam w zobaczeniu aury, jej przyciąganiu i wyczuwaniu. Opisano je punkt po punkcie, by można było łatwiej się skupić na zadaniu. Do niektórych dodano rysunki, by czytelnik mógł zrozumieć, o co dokładnie chodziło autorowi. • Mimo dość małej objętości, książka zawiera wiele treści. To kompendium wiedzy dla początkujących. Treści są dość podstawowe, skupiają się na treningu i zrozumieniu, czym jest aura. Wiedza na jej temat może być przydatna przy diagnozowaniu chorób, poznawaniu ludzi, ochronie zdrowia. • Polecam szczególnie tym, którzy chcą poznać aurę nie tylko swoją, ale też innych. Jest to dość pomocna wiedza, która na pewno przyda się w wielu sytuacjach. Na pewno spodoba się osobom zainteresowanym ezoteryką.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.
Autorka w swojej pracy w nowatorski sposób podjęła się omówieniu zagadnienia, w jaki sposób kultura odpowiedziała na przebieg modernizacji na terenach Rosji i Iranu przełomu XIX i XX wieku. • W swej wnikliwej rozprawie zajęła się szerokim spektrum problemów. Głównym zamiarem badaczki było uwidocznienie zarówno wspólnych cech, jak i różnic w przemianach obu państw. Ukazała podobieństwa w początkowej reakcji kultury rosyjskiej i irańskiej na kulturę zachodnią – fascynację nią, a jednocześnie pragnienie niezależności i przywiązanie do tradycji. • Skupiła się przede wszystkim na badaniach nad inteligencją rosyjską i irańską, rozważała, jak rosyjska literatura wpłynęła na rozpowszechnianie idei wolności oraz jaki miała wpływ na rozmaite sfery życia społecznego. • Omówiła m. in. zagadnienia kultury i języka, ukazała grupy kulturotwórcze jako konkretne zjawisko na tle abstrakcyjnego fenomenu kultury, postawiła pytania o istotę języka i jego rolę w kulturze. Zajęła się analizą problemową wybranych zjawisk zachodzących w omawianych państwach, snuła rozważania o pierwszym symbolu identyfikacji grupowej społeczeństwa, oceniła rolę prekursorów idei indywidualizmu w Iranie i Rosji, dokonała także interesujących porównań i podsumowań. • Celem autorki było przede wszystkim przedstawienie, w jaki sposób kultury „komunikują się”, jak przebiega dialog między ludźmi, należącymi do różnych kultur oraz jakie są i mogą być skutki dobrego lub złego zrozumienia partnera w dialogu. • Opracowała : Barbara Misiarz • Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
foo